Онлайн-курси Центру міської історії

пропонують оптики на життя у містах через низку міждисциплінарних перспектив. Вона мають на меті стимулювати нові питання і більшу уважність до дійсності, що нас оточує. Курси безкоштовні. Щоб отримати доступ до всіх матеріалів (силабус, рекомендована література, джерел), потрібно зареєструватись.

Повний доступ до усіх курсів та їх матеріалів, завдань можливий лише за умови реєстрації на сайті
img

Гроші та муза: Вступ до історії культури

Др. Мейгіл Фавлер
Культура — одне з найскладніших понять, та все ж ми використовуємо це слово повсякчас. Цей курс розповідає, як думати про культуру, і знайомить із такою сферою як історія культури. Завдяки цьому дослідженню історії культури ви навчитесь формулювати й аналізувати те, як люди надають значення різним ідеям, об’єктам та практикам.
img

Як розуміти і читати візуальні медіа?

Др. Богдан Шумилович
Курс має на меті охопити як теоретичні аспекти візуального повороту 20 ст. так і продемонструвати практичні інструменти для аналізу статичних та рухомих зображень. Він аналізує ключові проблеми у галузі візуальної культури та орієнтує слухачів на те, яку соціальну роль виконують зображення та візуальність.
img

Свої, чужі і сторонні: Вступ до соціології міста

Др. Наталія Отріщенко
Курс слугує вступом до міської соціології, відтак ілюструє ключові дискусії і запрошує до глибшого ознайомлення з обраними темами. Він фокусується на місті як ключовій арені (спів)творення, споживання, маніфестації культури і на тих дієвцях, які її формують.