Підтримати
вул. акад. Богомольця 6Львів 79005, Україна
Тел.: +38-032-275-17-34
E-mail: [email protected]

Це онлайн-архів першоджерел з радянської історії, здебільшого зосереджений на російських матеріалах.

Інститут Гердера пропонує викладачам, студентам університетів та зацікавленій громадськості текстові джерела («документи»), карти, зображення та статистику («матеріали») на різноманітні теми, що стосуються історії Центральної та Східної Європи.

Портал EHRI пропонує доступ до архівних матеріалів, пов’язаних з темою Голокосту, які зберігаються в європейських установах  та за межами Європи. EHRI має Документаційний Блог, який є місцем для обміну думками про архівні документи, пов’язані з Голокостом, а також про їхнє представлення та інтерпретації за допомогою цифрових інструментів.

Портал Copernico, створений Інститутом Гердера, є покликаний робити наукові дослідження більш помітними, та пропонувати нові способи збереження та репрезентації культурної спадщини Східної Європи в регіоні. 

База даних, створена Українським науковим інститутом Гарвардського університету для допомоги  у викладанні і навчанні про Україну у світі. 

УКРАЇНА: великі трансформації — це архівна платформа усних історій та записів величезних змін у структурі української селянської культури 1920–1930х років, інструментальній музиці, традиційних практиках кобзарів і лірників.

Портал Peripheral Histories? це простір для обміну новими дослідженнями регіонів і народів колишнього Радянського Союзу та Східної Європи, які часто сприйняті на Заході як географічно, політично чи культурно «периферійні».

Платформа для знайомства з українською культурою. Від професійних дослідників та дослідниць культури. З любов’ю, без шароварщини та кліше.

Показано: 8 з 9
Показати ще