Підтримати
вул. акад. Богомольця 6Львів 79005, Україна
Тел.: +38-032-275-17-34
E-mail: [email protected]

Ми рекомендуємо

Це онлайн-архів першоджерел з радянської історії, здебільшого зосереджений на російських матеріалах.

Інститут Гердера пропонує викладачам, студентам університетів та зацікавленій громадськості текстові джерела («документи»), карти, зображення та статистику («матеріали») на різноманітні теми, що стосуються історії Центральної та Східної Європи.

Центр історичних досліджень Польської академії наук у Берліні є дослідницьким інститутом, який виконує численні наукові та культурні проекти, присвячені  польсько-німецьким відносинам у контексті європейської історії та культури.

Портал EHRI пропонує доступ до архівних матеріалів, пов’язаних з темою Голокосту, які зберігаються в європейських установах  та за межами Європи. EHRI має Документаційний Блог, який є місцем для обміну думками про архівні документи, пов’язані з Голокостом, а також про їхнє представлення та інтерпретації за допомогою цифрових інструментів. Нещодавно EHRI запустив онлайн-проект присвячений «Кампанії документування» в Празі (чеською Dokumentační akce) –  одному з найперших післявоєнних проектів із документування подій Шоа, збору доказів, документів та свідчення, тих хто пережив Голокост.

Socialism Realised (Соціалізм, що здійснився) – це навчальне середовище, що дозволяє знаходити та аналізувати мультимедійний контент про комуністичні режими в Європі. У ньому досліджується специфіка життя у Східному блоці, на прикладі Чехословаччини (1948-1989). Матеріали проекту мають на меті оживити досвід, думки, почуття і проблеми людей, які жили в цю епоху.

Портал Copernico, створений Інститутом Гердера, є покликаний робити наукові дослідження більш помітними, та пропонувати нові способи збереження та репрезентації культурної спадщини Східної Європи в регіоні. 

База даних, створена Українським науковим інститутом Гарвардського університету для допомоги  у викладанні і навчанні про Україну у світі. 

Крихка спадщина – портал архітектурного модернізму прифронтових та тимчасово окупованих регіонів України, музейних та приватних зібрань.

Показано: 8 з 12
Показати ще