Підтримати
вул. акад. Богомольця 6Львів 79005, Україна
Тел.: +38-032-275-17-34
E-mail: [email protected]

Питання

Як співпрацювати із освітньою платформою?

Ми запрошуємо викладачів університетів, студентів та всіх, хто цікавиться історією, використовувати ресурси Освітньої платформи у викладанні та навчанні історії Центрально-Східної Європи.

Як отримати матеріали освітньої платформи?

Отримати цифрові матеріали освітньої платформи можна через реєстрацію і створення власного кабінету або надіславши листа на [email protected].

Якими є умови використання ресурсів освітньої платформи?

Ми дотримуємося ліцензії Creative Commons на використання об’єктів авторського права (CC BY-NC-ND). Це означає, що ми дозволяємо користувачам завантажувати матеріали й ділитися ними з іншими за умови збереження посилань на платформу і її авторів, та не використання цих матеріалів з комерційною метою.

Якщо я знайшов/шла помилку на освітній платформі?

Ми прагнемо зробити всі ресурси на освітній платформі максимально точними та актуальними, але іноді трапляються помилки! Якщо ви помітили помилку в будь-якому нашому матеріалі, зв’яжіться з нами ([email protected]), надавши посилання (якщо можливо) на вміст і опис помилки. Ми подбаємо про те, щоб виправити це якомога швидше.

Чи можу я стати автором освітнього модуля чи поділитися з освітньою платформою власними джерелами?

Ми будемо раді співпраці з дослідниками минулого, які мають досвід роботи з архівними та приватними колекціями. Із пропозиціями співпраці звертайтеся за адресою [email protected].

Чи можна передати власну колекцію матеріалів до Міського медіаархіву?

Якщо Ви володієте цінними матеріалами і бажаєте зробити їх частиною освітньої платформи, надішліть нам їх опис. Ми не зберігаємо оригіналів та фізичних носіїв, а лише оцифровуємо джерела та робимо їх доступними відповідно до чинного законодавства. Поле зацікавлень освітньої платформи є достатньо широким, однак ми переважно орієнтовані міську історію.

Які теми ми вивчаємо?

Працюючи з джерелами, ми зосереджуємося не просто на збиранні матеріалів, а на проблематизації різноманітних проблем і тем. Нас цікавить міська історія, тому питання простору та місця мають особливе значення в наших проектах. Освітні проекти сприяють розмаїттю та агентності суб’єкта, і ми дбаємо про периферійний та недостатньо представлений досвід, який часто пропускається в історіографії. Для нас важливо розрізняти історичний досвід як процес і як продукт. Ми прагнемо показати зв’язки між соціальною/культурною структурою та суб’єктом/особою, а також те, як крізь історичні джерела видно відносини влади.

Теми, які ми досліджуємо: Гендер, Переміщення, Промисловість, Радянське, Культура, Габсбурги, Міський простір, Повсякденне життя, Мистецтво, Спадщина, Подорожі, Інфраструктура, Чорнобиль, Інакомислення, Архітектура, Війна, Голокост, Пам’ять, Люди, Насильство, Праця.